אודות

האורתודונטים המופיעים באתר הם מומחים ליישור שיניים, בעלי רשיון מומחה של משרד הבריאות, ותק וניסיון רב בטיפול בכל הטכולוגיות האורתודונטיות וגם בקשתיות שקופות ופרושים בכל רחבי הארץ. אנחנו מחוייבים למתן חוות דעת מקצועית ויסודית, ללא כל שיקולים פסולים.
אין כל קשר מסחרי בין המרפאות השונות או הרופאים וההתקשרות עם כל מומחה הינה באופן עצמאי ולפי שיקול דעתם של הגולשים

 

מדוע אנחנו מתמקדים בטיפול בקשתיות שקופות? שיטת הקשתיות השקופות היא שיטה מתקדמת טכנולוגית ואסתטית המאפשרת תכנון ממוחשב תלת ממדי תוך שליטה מלאה על התנועות הרצויות בכל שלושת ממדי המרחב. לשיטת הקשתיות השקופות יש יכולות הדמיה וחיזוי של הטיפול וכן יכולת מעקב אחר התקדמותו. הקשתיות השקופות משלבות טכנולוגיות של סריקה אינטראורלית מתקדמת עם ייצור ממוחשב והדפסה תלת ממדית. הקשתית השקופה נותנת פתרון אסתטי בלתי נראה לכל סוגי הטיפולים וליקויי הסגר ברפואת שיניים.

 

האם אנחנו מטפלים בשיטות טיפול נוספות? ודאי! כל המומחים באתר מטפלים בכל מגוון השיטות והאמצעים לפתרון בעיות הסגר והאסתטיקה של המטופלים. ניתן כמובן לבחור בטיפול באמצעות סמכים פנימיים או חיצוניים, מכשורים פונקציונלים ועוד. לכל שיטה יש את היתרונות והמגבלות שלה והמומחים שלנו ישמחו לפרט את כל שיטות הטיפול לאחר אבחנה מעמיקה במרפאה.

 

האם ניתן לקבל ייעוץ אינטרנטי? לצערנו לא. ניתן ורצוי להגיע לבדיקה באחת או בכמה מהמרפאות של המומחים באתר ולבחור את הרופא והמרפאה הנוחה לכם.