הצגת מקרים

בעמוד זה תוכלול למצוא הצגות מקרים עם קשתיות שקופות שבוצעו על ידי חברי הקבוצה. בחרנו עבורכם מגוון רחב של מקרים עם ליקויי סגר שונים וצורות טיפול מגוונות.


 

מנשך פתוח וצפיפות- ד"ר מיכאל טולצ'ינסקי

מנשך פתוח וצפיפות- ד"ר מיכאל טולצ'ינסקי

מנשך פתיחות וצפיפות
ד"ר מיכאל טולצ'ינסקי מציג מקרה של מנשך פתוח שטופל באמצעות קשתיות שקופות. בוצעה הבקעה של שיניים באמצעות מאחזים בצבע השן, שיוף מינימאלי ליצירת מקום. מספר הקשתיות: 33 משך הטיפול: 46 שבועות רטנציה: קיבוע מודבק על 6 שיניים קדמיות וקשתיות שקופות להרכבה בלילה.

קרא עוד

צפיפות קלה עד בינונית- ד"ר תמר פינקלשטיין

צפיפות קלה עד בינונית- ד"ר תמר פינקלשטיין

צפיפות קלה עד בינונית
ד"ר תמר פינקלשטיין מציגה מקרה שטופל באמצעות קשתיות שקופות
עקירת חותכת תחתונה לפיזור הצפיפות; שיוף בין השיניים ליצירת מקום לפיזור הצפיפות בלסת העליונה. מספר הקשתיות: 37; משך הטיפול: 42 שבועות.

קרא עוד

מנשך עמוק, צפיפות, הצרות לסתות- ד"ר נמרוד דיקשטיין

מנשך עמוק, צפיפות, הצרות לסתות- ד"ר נמרוד דיקשטיין

מנשך עמוק, צפיפות, הצרות לסתות
ד"ר נמרוד דיקשטיין מציג מקרה שטופל באמצעות קשתיות שקופות.  הרחבה של שתי קשתות השיניים, תיקון המנשך הפתוח ע"י הבקעת חותכות תחתונות ואינטרוזית שיניים אחוריות, שיוף בין השיניים ליצירת מקום לפיזור הצפיפות. מספר הקשתיות: 34; משך הטיפול: 42 שבועות.

קרא עוד

מנשך עמוק, צפיפות,  הצרות לסת עליונה- ד"ר רפי רומנו

מנשך עמוק, צפיפות, הצרות לסת עליונה- ד"ר רפי רומנו

מנשך עמוק, צפיפות, הצרות לסת עליונה
ד"ר רפי רומנו מציג מקרה שטופל באמצעות קשתיות שקופות. הרחבה של שתי קשתות השיניים, תיקון המנשך העמוק למניעת שחיקת השיניים, שיוף מינימאלי ליצירת מקום לפיזור הצפיפות. מספר הקשתיות: 21; משך הטיפול: 30 שבועות רטנציה: קיבוע מודבק על 6 שיניים קדמיות וקשתיות שקופות להרכבה בלילה.

קרא עוד