מי אנחנו?

מי אנחנו?

כל הרופאים המופיעים באתר זה הינם הם מומחים ליישור שיניים, בעלי רשיון מומחה של משרד הבריאות, ותק וניסיון רב בטיפול בכל הטכניקות האורתודונטות כולל קשתיות שקופות וופרושים בכל רחבי הארץ. כולם מחוייבים למתן חוות דעת מקצועית ויסודית, ללא כל שיקולים פסולים.
אין כל קשר מסחרי בין המרפאות השונות או הרופאים וההתקשרות עם כל מומחה הינה באופן עצמאי ולפי שיקול דעתם של הגולשים

 

מדוע האתר מתמקד בטיפול בקשתיות שקופות? שיטת הקשתיות השקופות היא שיטה מתקדמת טכנולוגית ואסתטית המאפשרת תכנון ממוחשב תלת ממדי תוך שליטה מלאה על התנועות הרצויות בכל שלושת ממדי המרחב. לקשתיות יש יכולות הדמיה וחיזוי של הטיפול וכן יכולת מעקב אחר התקדמותו. הקשתיות השקופות משלבות טכנולוגיות של סריקה אינטראורלית מתקדמת עם ייצור ממוחשב והדפסה תלת ממדית. הקשתית נותנת פתרון אסתטי בלתי נראה לכל סוגי הטיפולים וליקווי הסגר ברפואת שיניים.

מומחים רבים- אתר אחד!

האתר מאחד מגוון של מומחים מכל רחבי הארץ שיוכלו לתת לכל מטופל ומטופלת ייעוץ טוב ואמין. לכולם ניסיון עשיר באורתודונטיה כולל בטיפול בקשתיות שקופות. האורתודונטים נמצאים בכל רחבי הארץ וזמינים לכל שאלה או בקשה. תוכלו לפנות אל כל אחד מהם דרך האתר או דרך הקישור לאתר האישי של כל רופא על מנת לבקש תור לייעוץ או לבקש שיחזרו אליכם.
לתשומת לבכם: המומחים המופיעים באתר אינם קשורים לרשת מרפאות שיניים ואין ביניהם כל קשר מסחרי. 

 

קשתיות שקופות איזה סוגים של קשתיות שקופות קיימים? הקשתיות הומצאו לפני כ-18 שנים על ידי חברת אינביזליין. נער פקיסטני בן 17 פיתח תכנה להזזת שיניים בצורה תלת ממדית וכעבור שנתיים לאחר השקת המוצר הוא כבר הביא לחברה שווי של למעלה ממיליארד דולר! מאז נכנסו לתחום חברות רבות המציעות קשתיות שקופות. ניתן להגיע לתוצאה טובה ואסתטית עם מגוון רחב של טכניקות ועם קשתיות שקופות של חברות מסחריות רבות.
חשוב לא להיגרר אחרי פרסומים מסחריים, ולהיוועץ עם אורתודונט מומחה שיידע להסביר למטופלים מדוע הוא בוחר בשיטה זו ולא באחרת. תכנית הטיפול והרופא המטפל חשובים לעין ערוך מהטכניקה או המוצרים של חברה מסחרית כזו או אחרת בה בוחר הרופא להשתמש.

 

מה ההבדל בין קשתיות שקופות לסמכים האם זמן הטיפול זהה לטיפול עם סמכים רגילים ("קוביות" על השיניים)? במידה ושיתוף הפעולה של המטופל הינו כפי שנתבקש, ובמידה ותכנון הטיפול הוא בהתאם לסטנדרטים ביולוגיים ומכניים תקינים, הרי שהתוצאה תהיה זהה לטיפול עם סמכים רגילים בגלל הדיוק הרב שמתקבל באמצעות הסריקה והתכנון התלת ממדי.